Hizmet Bilgileri

HİZMET BİLGİLERİ AÇIKLAMASI.

-Karabük Organize Sanayi Bölgesi 10.000 m2 açık alan üzerinde 200 m2 kapalı alanda Bölge Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Toplantı Birimi, Muhasebe birimi, Elektrik Birimi, İmar Birimi, Evrak Kayıt Birimi, Mutfak, Mescitten oluşan bölümler ile hizmet vermektedir.

-Belediye mücavir alanında olması nedeni ile İtfaiye, Karla mücadele, Bakım Onarım, Çöp toplama hizmetleri belediye tarafından karşılanmaktadır

. -Organize Sanayi Bölgesi Giriş ve Çıkışlarında Tam donanımlı Nizamiye Güvenlik kapıları mevcuttur. Özel Güvenlik Şirketinden Hizmet Sözleşme antlaşması yapılarak Giriş Nizamiye kapısında 4, Çıkış Nizamiye kapısında 4 Özel Güvenlik personeli görev yapmaktadır. Ayrıca Giriş ve Çıkış Nizamiye kapılarında plaka tanıma sistemi güvenlik kameraları ile 24 saat kayıt ve gözetim altındadır.

-İmar Revizyon Planı Bakanlıkta onay aşamasındadır. İmar Revizyon Planında Tır park alanları, Spor alanları, Yeşil ağaçlandırma alanları, Kantar alanları ayrılmıştır.

-BAKKA destekli KARORSAN Test Eğitim Merkezinde, Banka Şubesi, Konferans salonu, Restoran, Sağlık bölümü ve Tam donanımlı hizmet alanları ile yapımına başlanılarak hizmete girecektir.

-Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ve Türk Telekom işbirliği ile fiber kablo alt yapısı yapılmakta internet sağlayıcısı en iyi şekilde hizmet verecek hale getirilmektedir.