facebook-paylas

GENÇ GİRİŞİMCİLER İÇİN ERASMUS (EYE) ÇAĞRISI EĞİTİMİ

Ülkemizin KOBİ temalı Birlik Programlarından etkin ve verimli bir şekilde yararlanabilmesi ve sağlanacak faydanın en üst düzeye çıkarılmasını teminen; KOSGEB, farkındalık oluşturma ve bilgilendirme çalışmaları yürütmekte, çağrıları duyurmakta, eğitim ve teknik destek hizmetleri sunmaktadır.

 

Bu kapsamdaki ulusal yükümlülüklerimizin desteklenmesi amacıyla, Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) Rekabetçi Sektörler Programı altında KOSGEB tarafından tasarlanan ve geliştirilen, "COSME Programı'nın Koordinasyonunun Güçlendirilmesi, Tanıtımı ve Yararlanıcıların Kapasitesinin Artırılması-COSME Türkiye Teknik Destek Projesi" yürütülmektedir. Proje kapsamında, 6-7 Nisan 2022 tarihlerinde "Genç Girişimciler İçin Erasmus (EYE) Çağrısı Eğitimi" düzenlenecektir. 

 

Söz konusu etkinlik, online olarak gerçekleştirilecektir. Etkinliğe kayıt yaptırmak için cosme@kosgeb.gov.tr adresi ile iletişime geçilmesi ya da https://cosme.kosgeb.gov.tr/tek-pazar-programi-genc-girisimciler-icin-erasmus-cagrisicalistayi/ adresindeki kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.